Шапошнікова Світлана

Директор дитячого табору Diamond Dream Camp


Раді вітати вас на сайті дитячого табору Diamond Dream Camp! Уже протягом десяти років ми займаємось дитячим відпочинком, надаючи якісні послуги діткам із усієї України. Дитячі посмішки, щасливі та веселі моменти – це те, заради чого ми працюємо, і те, що заставляє нас постійно вдосконалюватись та рухатись вперед.

Дитячі табори вже давно перестали бути лише місцем відпочинку. Сучасний табір – це і розваги, і навчання, і виховання. Поєднання цих компонентів – секрет нашого успіху.

Від імені усієї команди Diamond Dream Camp хочу подякувати вам за те, що обрали саме нас. Ласкаво просимо у незабутній відпочинок!

З нами здійсняться всі дитячі мрії!

Наша адреса:

 

FAQ

1Що брати із собою в табір?
Детальний список речей, які варто дати дитині у табір, описано у нашому Батьківському путівнику, який ми надаємо батькам після реєстрації. Хочемо наголосити – не давайте дітям дуже дорогих гаджетів та апаратів (планшети, ноутбуки і т.д.). Вони ж їдуть відпочивати, нехай трішки відволічуться від техніки ;) Також у нас заборонено привозити із собою солодощі, газовані напої, чіпси, сухарики тощо. У нашому меню включено солодощі, фрукти та морозиво у помірній кількості, не потрібно привозити додаткові пакунки.
2Чи треба надавати якісь дані від лікаря?
Так. При реєстрації на заїзд потрібно надати довідку від лікаря-педіатра про стан здоров’я дитини. Найчастіше це форма №079/о «Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку». Також має бути довідка про відсутність контактів із інфекційними хворими протягом 21 дня до дати заїзду і копія виписки про щеплення. Зазвичай лікарі дають дві останні разом із основною довідкою про стан здоров’я.
3Чи давати дитині кишенькові гроші в табір?
У кишенькових грошах немає ніякої необхідності, адже всі розваги, харчування, дозволена норма солодощів та інше уже включені у вартість путівки. Єдине, на що дітям дозволено тратити гроші (лише у останній день заїзду!) – це сувеніри у крамницях на ГТК Мигово, куди ми організовуємо похід наприкінці зміни. Невелику кількість кишенькових грошей залишити дітям можна, але це необов’язково.
4Чи організовується трансфер із інших міст? (Київ, Львів, Одеса і т.д.)
Трансферу з інших міст ми зазвичай не практикуємо, батьки самостійно доставляють дітей на територію табору. Але є можливість організувати супровід дітей нашим представником з Києва (по маршруту поїзда Київ-Чернівці). Також за окрему плату можемо організувати трансфер із Чернівців у Мигово (залізничний вокзал, автостанція і т.д.). Більш самостійних старших дітей можемо зустріти з поїзда/автобуса в Чернівцях, будь-які прохання і пропозиції розглядаємо індивідуально.
5Чи треба давати дитині свою власну аптечку на випадок застуди, головного болю тощо?
Ні, ні, і ще раз ні. Дуже просимо батьків не давати дітям ніяких ліків, бо часто вони люблять займатись самолікуванням. Усі необхідні медикаменти на будь-які можливі випадки у нас є, тому на рахунок цього не переживайте. Якщо ж дитина приймає якісь особливі ліки, приписані лікарем, батьки повинні вказати це у заявці та надати ці медикаменти нам при поселенні, аби ми давали їх дитині регулярно, у чітко прописаний лікарем час.

Відгуки

Анна Новая
Анна Новая
posted 5 months ago

We are infinitely grateful to the whole team of the camp for the fact that for the fourth year our child chooses this camp, for the fact that he never complained, did not ask to go home, for the fact that the program is always rich and interesting, especially for two weeks without phones 👍 🏻👍🏻👍🏻
See you next year.

Natka R
Natka R
posted 6 months ago

Children of 6,5 and 9 years had a rest! This was our first time in camp! For me, the biggest indicator is that the children did not even want to go home, they wanted to stay for the second, third, twentieth shift 🙈 Every day new activities and adventures! The children are also happy with the food! Therefore, a huge thank you to Svetlana, counselors and everyone involved in the incredible emotions of my children! We will definitely come back to you next year !!! ❤️🌸😘

Танюша Ишутина
Танюша Ишутина
posted 5 months ago

Great camp, and most importantly - no phones !!! Wait again next year. )))

Залишити відгук
Заезд 1 ‘The first breeze of summer’ & заезд 2 ‘Sweet moments of June’
В стоимость входит:
 • Проживание в комфортабельных коттеджах со всеми удобствами
 • Питание (завтрак, обед, ужин, полдник)
 • Работа вожатых-аниматоров
 • Страхование
 • Уроки английского с вожатыми
 • Походы по местности
 • Ночлег в палатках
 • Канатный городок
 • Ручная работа
 • Бассейн, сауна
 • Танцы с вожатыми
 • Шоу, конкурсы, викторины, вечеринки, кино
 • Дискуссионный клуб
 • Клуб интеллектуальных игр, мафия
 • Квесты, спортивные соревнования
 • Настольный теннис, Тетербол
 • Активные игры, футбол, волейбол
Для підтвердження бронювання
введіть свої контактні дані